Jei reikėų pakalbėi apie ilgametę didžjavimo patirtį, Arthur Trush arba, kaip priimtina jį vadinti, Sat tikrai turėų ką pasakyti. Tačau kam kalbėi, jei galima tiesiog groti, kuo jis ir užiima jau daugiau nei 10 metų.

Kaip ir daugelis kitų paauglystėe į didžjavimą panirę klaipėietis sugebėo tai, kas paprastai gaunasi nedaugeliui – išaikyti tą pačą aistrą grojimui ir likti išikimu propaguojamai muzikai. Iki šol vis dar jaučamas tas pats nesutramdomas paauglišas jaudulys jį paverča iš rimto žogaus dieną į nutrūtgalvį naktį, už pulto.

Nuo ankstyvųų bandymų didžjauti 1999-aisiais gaudžant progressive house ritmams, pirmųų pačo organizuotų vakarėių 2001-aisiais siaučant tribal karšinei, Deep Frequency komandos užomazgų 2003-aisiais trankant “electro”žibams iki šuolaikinių “tech house”gilumų susiformavo savitas Sat grojamos muzikos stilius, apjungiantis energingų ir lengvoje prietemoje žižruojančų žnrų sintezę. Dė šos įairovė jam grojant škių aikšelė tarsi išešma į kaskart skirtingos energijos plotmes.

Šek tiek vėiau po didžjavimo pradžos prasidėo ir kitas svarbus Sat etapas – vakarėių organizavimas. Būent pačo su kolegomis rengiami pogrindiniai škiai įairiuose klubuose, baruose bei neįrastose erdvėe tapo jo įurtos komandos „Deep Frequency“atsiradimo priežstimi, įrasminusia š vardą ne tik kaip didžjų trijulę, bet ir kaip kojų bei sveikatos negailinčų vakarėių žnklą.

Pačų organizuotų bei kviestinių vakarėių dėa Sat didžjavimo žmėapis išlito ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Jungtinėe Karalystėe. Bene dažiausiai Artur pastaruoju metu už didžjaus pulto stoja gimtojoje Klaipėoje esančame klube “Kiwi” tapusiame oficialia jo rezidencija .

Kadaise ča dar veikiant klubui „Global“ Sat kartu su kolegomis Uncle Roll ir Yakoff 2006-aisiais pradėo renginių seriją „Music Colors“ sėmingai gyvavusią ne vienerius metus ir davusia pradžą masyviems Deep Frequency reivams, pristačusiems klubinė muzikos scenoje gerai žnomus lietuvius ir tokius užienio didžjus kaip Anthony Pappa, Shlomi Aber, Guy J, Phonique, Luke Dzierzek, Oliver Klein, Robert Babicz, Rob Mooney, James Talk, Alan Fitzpatrick ir t.t.

Še vardai atspindi pusę skambesio, kuriam Sat negali atsispirti. Kitą pusę atstovauja tokie prodiuseriai kaip Stimming, Spektre, Steve Mac, Guy Gerber, Mark Romboy, Stephan Bodzin, Joris Voorn, Elke klejn, Oxia, Dr. Kucho, Jay Lumen, Mark Knight, Dusty Kid, Steve Lawrer, Ritchty Hawtin, Gui Borrato, Umec, Robert Babizc, Shlomi Aber, Oliver Hunteman, Oliver Moldan. Nemaž įaką Sat mėstamam garsui padarė ir leidyklos Bedrock, Get Physical, Kling Klong, Viva Music, Cocoon Records, Great Stuff, Systematic.

Panaš, jog greitu metu ir pačo Sat kūyba gali imti suktis kitų didžjų topuose bei grotuvuose – pastaruoju metu jis nemaži laiko kartu su Deep Frequency kolegomis praleidža įaš studijoje, konstruodamas per tiek metų išvajotą ir geriausiais vakarėių momentais dėiotą nuosavą dinamitą škių aikšelės.